Sıkça Sorulan Sorular


Teknik olarak Pikabyte Nedir ?
Pikabyte, PHP Laravel Framework'ü ile geliştirilen, tasarım aşamasında HTML5 ve CSS 3.0 ile tasarlanan kurumsal firmaların tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek bir web tasarım hizmetidir.
Kurumsal Firmaların Hangi İhtiyaçlarına Cevap Veriyor ?
Pikabyte ile bir firmanın ihtiyacı olan Ürünler / Hizmetler, Projeler, Referanslar, Galeri, İletişim, Hakkımızda ve İnsan Kaynakları gibi tüm modüller bulunuyor.
Hangi işletmeler kullanabilir ?
Tüm işletmeler Pikabyte'ı kolaylıkla kullanabilsin diye geliştirildi. İşletmenizde henüz bir dijital pazarlama departmanınız yok ise hiç bir kod bilgisine ihtiyaç duymadan tasarımınızda değişiklikler yapabilirsiniz.
Çekirdek Kodlama Ne Demek ?
Pikabyte, çekirdek kodlama ile sürekli güncelleniyor. Arama motorları neredeyse her hafta bir güncelleme gerçekleştiriyor. Ve sitelerden bu güncellemelere ayak uydurmasını bekliyor. Bu sorunu çözebilmek için, tüm web tasarımlarına bir çekirdek kod ekliyoruz. Ve ana merkezimizden tüm bu güncellemeler yapılıp çalıştığımız tüm firmaların sitelerini güncelliyoruz.
Kodlama Bilgisine İhtiyaç Var mı ?
Pikabyte Yönetici Paneli'ni kullanabilmeniz için, hiç bir kod bilgisine ihtiyacınız olmuyor. Yönetici paneli facebook kullanmak kadar basit. Fakat şirketiniz içerisinde bir uzman var ise onu da engellememek adına kendi geliştirdiğimiz yöntemler var. Basit bir sınava sokmak gibi. Bu sınavı geçen uzmanlarınız Seo ve Veritabanı paneline yönetim paneli üzerinden ulaşabiliyorlar.