MODÜLER

Sürükle ve Bırak


Web tasarımınızı baştan sonra tasarlayıp, yönetim panelinize modüler bir şekilde yüklüyoruz. Sizlerde sıkıldığınızda bölümleri yukarı ve aşağıya sürükle bırak yaparak değişiklik yapabiliyorsunuz.

Responsive

Hazırladığımız tüm web tasarımları, her ekranda gözükebilecek şekilde responsive olarak tasarlanıyor.

Sınırsız Ürün / Proje / Referans

Pikabyte ile hiç bir sınır yok. Sınırsız sayfa açabilirsiniz, proje oluşturabilirsiniz, referanslarınızı kaydedebilirsiniz.

Modüler Tasarım

Modüler tasarım sayesinde hiç bir kod bilgisine ihtiyaç duymadan, tüm tasarımı değiştirebilir, içeriğini güncelleyebiliyorsunuz.

Sürekli Güncel

Çekirdek güncelleme sayesinde, siteniz yıllar sonra da hep güncel. Üstelik tüm güncellemeler gece ve otomatik yapılıyor.

Temiz Kodlama

Web tasarımınız HTML5 ve CSS 3.0 ile hazırlanıyor. Sitenizin daha hızlı açılması için Js, CSS, HTMl sıkıştırma gibi gerekli tüm işlemler yapılıyor.

Sürekli Destek

Pikabyte, tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için hazırlandı. Aklınıza takılan herhangi bir soruda cevaplamak için tüm kanalları kullanabilirsiniz.

TEKNİK BİLGİLER


Pikabyte, gelişen teknolojiyi yakından takip ediyor ve tüm çalışmalarını son güncel kodlama metodolojisi ile geliştiriyor.

PHP ile Geliştiriliyor.

Laravel Framework'ü Kullanılıyor.

CSS 3.0 ile Kodlanıyor.

MVC Yazılım Mimarisi.

Çekirdek Kodlama

Sürekli Güncel

Düşündüğünüzden Daha Fazlası


Pikabyte, arama motoru dostu web tasarım hizmeti sunuyor. Çalıştığımız tüm siteler, Google'ın önergelerine uygun şekilde hazırlanıyor. Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ve Google Adwords uyumlu şekilde sizlere teslim ediliyor.

Google Adwords Uyumlu

Reklam çıkabileceğiniz tüm sayfaları, landing page gözüyle tasarlıyoruz. Site hızı ve diğer metrikleri önemsiyoruz. Böylelikle kalite puanınız artarken, Tıklama başı maliyetleriniz düşüyor.

Seo Uyumlu

Sitenizde ki tüm sayfalar için tüm meta'ları düzenleyebiliyorsunuz. Url yapısını kendiniz belirliyorsunuz. Ayrıca eklenebilecek yeni metaları değişkenlerle tanımlayabiliyorsunuz.

Ziyaretçi Takibi

Artık neredeyse standart haline gelen Google Analytics ile sitenizin tüm sayfalarını takip ediyor, tüm ziyaretçilerinizi ölçümlüyor, dönüşüm tanımlıyorsunuz.